Ürün Arama

Kurumsal

Atlas Oto Kokusu

Oto Kokusu sektöründe uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile siz müşterilerimizin beklentilerinin farkında olarak ihtiyaçlarınıza yüksek kalite, uygun fiyat,yoğun esans ve kalıcı oto kokusu alternatif çözümler üretebilme gibi konularda hizmet sunabilme politikası ile çıktığımız bu yolda her geçen gün büyüyen bir aile olarak yoluna devam eden Atlas Oto Kokusu sektörden kazandıklarını yine promosyon sektörüne hizmet olarak geri kazandırma bilinci ile üstlendiği misyonunu yerine getirmektedir.

Bizi daha yakından tanıyın

Oto kokusu, arabalarda kullanılan ve arabanın havasını güzelleştiren kokulu ve baskılı metaryallerdir. Hemen hemen her arabada olması nedeni ile çok tercih edilirler. Araba kokusu arabada sabit kalması nedeni ile uzun süre reklamınızı yapmaktadır.

Oto kokularında dört renk ofset baskı ve özel renkler kullanılabilir. Kağıt seçiminde, 200 gr. ve üst gramajlar kullanılır. Kağıtların üstüne baskı yapıldığında, 1.4 mm. emprenye kartona sıvanır. Bu noktada, piyasada uygun fiyat alınan oto kokuları, emprenye kartona sıvanmadan mukavva karton kulanılmaktadır. Bu tarz yapılan imalatlar hemen etkisini kaybetmektedir. Bu nedenle imalatta ne kullanıldığı mutlaka araştırılmalı ve sorulmalıdır.

Oto kokusu imalatına başlanmadan önce, grafik tasarım ,ile üzerine yapılacak olan baskı ayarlanır. Müşteri onayı alındıktan sonra baskı işlemi başlar ve esanslama işlemi yapılır. Bu noktada emprenye kartonun özelliği vardır ve esans kartona emdirilir. Koku işlemi bitince, poşetleme yapılarak, müşteriye teslimat yapılır.

Piyasada pek çok firma, kullandığı kokuları merdiven altı kullanmaktadır. Hepimiz biliyoruz ki bu tarz kokular, sağlığa zararlıdır. Şiddetli baş ağrıları ve kansorejen, alerjik etki yapabileceği gibi koku hemen etkisini kaybederek baskılı metaryalin hemen atılmasına neden olur. Bu nedenle çok ucuza satılan oto kokularından uzak durmakta fayda vardır. Bu tarz siparişler verilmeden önce imalatı yapan firma incelenmelidir.

Oto kokusu, araç satan firmalar, araç servisleri, ehliyet kursları, petrol istasyonları, restoranlar, sağlık kuruluşları, eğitim kuruluşları, oteller, emlakçılar, ürün satan firmalar tarafından imal ettirilirler. Aslında her sektöre uygun reklam aracıdır ve her sektör rahatlıkla kullanılır.

Oto kokusu, başlı başına teknik isteyen bir baskı örneğidir. Oto kokusu baskı için öncelikle tasarımınızı ve logo, iletişim bilgileri hazırlanır. Müşterinin arzusuna göre, istenilirse içine resim bile eklenebilir. Sağlık açısından zararı olmayan kokulardan seçim yapılmalıdır. Kokular konusunda dikkat edilmesi gereken şey, arabanın camlarının uzun süre açık olması, arabada sigara içilmesi kokuların etkisinin hızlı azalmasına neden olmaktadır.

Atlas Oto Koku olarak biz oto kokusunda kaliteli malzeme ve kaliteli esans kullanmaktayız. 4 renk baskı istenilirse hatta artı renklerde kullanarak, önlü arkalı basım işlemi yapabiliyoruz. Oto kokusunda iddialı ve kaliteli işçiliğimiz ile 15 yıldır hizmetinizdeyiz. İstediğiniz model, baskı ve şekilde üretim yaptığımızdan bize güvenebilirsiniz.