Oto Kokusu Araba Kokusu Araç Kokusu Oto Parfüm Araba Parfümü Araç İçi Koku Yeni Araba Kokusu Araç Parfümü İpli Oto Kokusu En İyi Oto Kokusu En İyi Araba Kokusu En İyi Araç Kokusu Araba Kokusu Kavun Araba Parfümleri En Güzel Araba Kokusu Kavunlu Araba Kokusu Kalıcı Araba Kokusu Yeni Araç Kokusu Oto Kalorifer Kokusu Araç Kalorifer Kokusu Kalıcı Oto Kokusu Karton Oto Kokusu Kalıcı Araç Kokusu Otomobil Kokusu Araba Kalorifer Kokusu Araç Kokusu Kavun Vanilya Oto Kokusu Vanilya Araç Kokusu Little Joe Araba Kokusu Magic Dose Koku En Güzel Araç Kokusu Oto Araç Kokusu Araba İçi Koku Kavunlu Oto Kokusu Bubble Gum Araba Kokusu Vanilyalı Araba Kokusu Dikiz Aynası Kokusu Sakız Kokulu Oto Parfümü Baskılı Oto Kokusu Araç Ayna Kokusu Oto Klima Kokusu Araba Kavun Kokusu Araç Havalandırma Kokusu Oto Kavun Kokusu Araç Kavun Kokusu Araba Kokusu Sprey Oto Petek Kokusu Araba Kokusu Askılı En Güzel Oto Kokusu Kavun Kokusu Oto Oto Kokusu Kavun Araç İçi Kavun Kokusu Araç İçi Kalıcı Koku Kaliteli Araç Kokusu Araba Kokusu Kağıt Kavun Kokusu Araba Kalıcı Oto Parfümü Kağıt Araba Kokusu İpli Araba Kokusu Kaliteli Araba Kokusu Araba Ayna Kokusu Kağıt Oto Kokusu

Hakkımızda

Kurumsal

Oto Kokusu sektöründe uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile siz müşterilerimizin beklentilerinin farkında olarak ihtiyaçlarınıza yüksek kalite, uygun fiyat,yoğun esans ve kalıcı oto kokusu alternatif çözümler üretebilme gibi konularda hizmet sunabilme politikası ile çıktığımız bu yolda her geçen gün büyüyen bir aile olarak yoluna devam eden Atlas Oto Kokusu sektörden kazandıklarını yine promosyon sektörüne hizmet olarak geri kazandırma bilinci ile üstlendiği misyonunu yerine getirmektedir.

Kurumsal

Atlas Oto Koku

Oto kokusu, arabalarda kullanılan ve arabanın havasını güzelleştiren kokulu ve baskılı metaryallerdir. Hemen hemen her arabada olması nedeni ile çok tercih edilirler. Araba kokusu arabada sabit kalması nedeni ile uzun süre reklamınızı yapmaktadır.

 

Oto kokularında dört renk ofset baskı ve özel renkler kullanılabilir. Kağıt seçiminde, 200 gr. ve üst gramajlar kullanılır. Kağıtların üstüne baskı yapıldığında, 1.4 mm. emprenye kartona sıvanır. Bu noktada, piyasada uygun fiyat alınan oto kokuları, emprenye kartona sıvanmadan mukavva karton kulanılmaktadır. Bu tarz yapılan imalatlar hemen etkisini kaybetmektedir. Bu nedenle imalatta ne kullanıldığı mutlaka araştırılmalı ve sorulmalıdır.

 

Oto kokusu imalatına başlanmadan önce, grafik tasarım ,ile üzerine yapılacak olan baskı ayarlanır. Müşteri onayı alındıktan sonra baskı işlemi başlar ve esanslama işlemi yapılır. Bu noktada emprenye kartonun özelliği vardır ve esans kartona emdirilir. Koku işlemi bitince, poşetleme yapılarak, müşteriye teslimat yapılır.

 

Piyasada pek çok firma, kullandığı kokuları merdiven altı kullanmaktadır. Hepimiz biliyoruz ki bu tarz kokular, sağlığa zararlıdır. Şiddetli baş ağrıları ve kansorejen, alerjik etki yapabileceği gibi koku hemen etkisini kaybederek baskılı metaryalin hemen atılmasına neden olur. Bu nedenle çok ucuza satılan oto kokularından uzak durmakta fayda vardır. Bu tarz siparişler verilmeden önce imalatı yapan firma incelenmelidir.

 

Oto kokusu, araç satan firmalar, araç servisleri, ehliyet kursları, petrol istasyonları, restoranlar, sağlık kuruluşları, eğitim kuruluşları, oteller, emlakçılar, ürün satan firmalar tarafından imal ettirilirler. Aslında her sektöre uygun reklam aracıdır ve her sektör rahatlıkla kullanılır.

 

Oto kokusu, başlı başına teknik isteyen bir baskı örneğidir. Oto kokusu baskı için öncelikle tasarımınızı ve logo, iletişim bilgileri hazırlanır. Müşterinin arzusuna göre, istenilirse içine resim bile eklenebilir. Sağlık açısından zararı olmayan kokulardan seçim yapılmalıdır. Kokular konusunda dikkat edilmesi gereken şey, arabanın camlarının uzun süre açık olması, arabada sigara içilmesi kokuların etkisinin hızlı azalmasına neden olmaktadır.

 

Atlas Oto Koku olarak biz oto kokusunda kaliteli malzeme ve kaliteli esans kullanmaktayız. 4 renk baskı istenilirse hatta artı renklerde kullanarak, önlü arkalı basım işlemi yapabiliyoruz. Oto kokusunda iddialı ve kaliteli işçiliğimiz ile 15 yıldır hizmetinizdeyiz. İstediğiniz model, baskı ve şekilde üretim yaptığımızdan bize güvenebilirsiniz.