Oto Kokusu Araba Kokusu Araç Kokusu Oto Parfüm Araba Parfümü Araç İçi Koku Yeni Araba Kokusu Araç Parfümü İpli Oto Kokusu En İyi Oto Kokusu En İyi Araba Kokusu En İyi Araç Kokusu Araba Kokusu Kavun Araba Parfümleri En Güzel Araba Kokusu Kavunlu Araba Kokusu Kalıcı Araba Kokusu Yeni Araç Kokusu Oto Kalorifer Kokusu Araç Kalorifer Kokusu Kalıcı Oto Kokusu Karton Oto Kokusu Kalıcı Araç Kokusu Otomobil Kokusu Araba Kalorifer Kokusu Araç Kokusu Kavun Vanilya Oto Kokusu Vanilya Araç Kokusu Little Joe Araba Kokusu Magic Dose Koku En Güzel Araç Kokusu Oto Araç Kokusu Araba İçi Koku Kavunlu Oto Kokusu Bubble Gum Araba Kokusu Vanilyalı Araba Kokusu Dikiz Aynası Kokusu Sakız Kokulu Oto Parfümü Baskılı Oto Kokusu Araç Ayna Kokusu Oto Klima Kokusu Araba Kavun Kokusu Araç Havalandırma Kokusu Oto Kavun Kokusu Araç Kavun Kokusu Araba Kokusu Sprey Oto Petek Kokusu Araba Kokusu Askılı En Güzel Oto Kokusu Kavun Kokusu Oto Oto Kokusu Kavun Araç İçi Kavun Kokusu Araç İçi Kalıcı Koku Kaliteli Araç Kokusu Araba Kokusu Kağıt Kavun Kokusu Araba Kalıcı Oto Parfümü Kağıt Araba Kokusu İpli Araba Kokusu Kaliteli Araba Kokusu Araba Ayna Kokusu Kağıt Oto Kokusu
Oto Kokusu
ATLAS 1

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 2

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 3

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 4

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 5

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 6

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 7

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 8

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 9

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 10

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 11

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 12

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 13

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 14

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 15

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 16

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 17

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 18

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 19

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 20

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 21

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 22

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 23

Oto Kokusu

Oto Kokusu
ATLAS 24

Oto Kokusu

Promosyon Oto Kokuları

Promosyon oto kokusu, araçların içerisinde kullanılan, etkili ve güzel kokuya sahip hava temizleyicisidir. Bunun yanı sıra araba kokuları firmaların reklamını kalıcı bir şekilde yapmasını ve farklılık oluşturmasını sağlar.

Araba kokuları diğer reklam ürünlerinde bulunmayan özel şekli ve hoş kokusuyla müşterilerin gözünde olumlu bir izlenim yaratır. Promosyon oto kokuları firmanın logosunu, sloganını ve görselini içerisinde barındırır. Bununla beraber koku tutucu ve emici özelliği bulunan araba kokuları özel kâğıtların yüzeyine ofset baskı tekniğinin uygulanmasıyla üretilir.

Baskılı Araç Kokusu Esansları

Promosyon oto kokusu esans çeşitleri firmanın tercih edeceği seçeneğe bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Dolayısıyla farklı koku envanterleri ile pek çok seçenek vardır. Bu seçenekler okyanus, sakız, bull spring, yeşil elma, lavanta ve vanilya şeklinde olabilmektedir. Bu doğrultuda farklı koku seçenekleriyle esans yaptırma işlemi uygulanabilir. Baskılı araç kokuları güzel kokusunun yanı sıra firmanın logosunu ve sloganını da içerisinde barındırır. Böylelikle firmanın müşterilerinin gözünde olumlu izlenim bırakmasını sağlar.

Bu doğrultuda araç içerisinde bulunan kötü kokuların pek çok farklı sebebi olabilmektedir. Araç kumaşının üzerine içecek dökülmesi ve tütün ürünlerinin kullanılması gibi etkenler aracın kötü kokmasını sağlar. Bu tarz durumlarda firmaların vermiş olduğu araba kokuları etkili bir rol oynar. Dolayısıyla müşterilerinin aracının hem hijyenik hem de daha temiz bir kokuya sahip olmasına katkıda bulunan firmalar insanların gözünde olumlu bir izlenim yaratır.

İmalat Oto Kokuları

İmalat oto kokusu neredeyse her sektör için ideal olan reklam ürünleri arasında yer alır. Çeşitli firmalar promosyon amacıyla araç kokusu üretim işlemini tercih eder. Bunun en önemli etkeni bu seçeneğin farklı reklam ürünlerinde bulunmayan özel şekilli ve hoş kokulu tasarımıdır. Dolayısıyla promosyon oto kokuları uygun maliyetli üretim ve hoş tasarım seçeneğiyle pek çok firmanın ilk tercihleri arasındadır. Bu doğrultuda imalat oto kokusu için sipariş verirken ya da fiyat teklifi alırken karar verilmesi gereken noktalar şu şekildedir:

  • Promosyon oto kokusu çeşidi,
  • Araç kokusu âdeti,
  • Özel kesim yapılıp yapılmayacağı,
  • Hangi esansın tercih edileceği.

Toptan Oto Kokusu

Toptan oto kokusu kapsamında pek çok seçenek mevcuttur. Bu doğrultuda otomobil sektörü başta olacak şekilde pek çok sektörün en fazla tercih ettiği reklam seçenekleri arasında araba kokusu da yer alır. Kolay bir şekilde dağıtılması, uygun fiyatlı olması ve insanların araba kokusunu güzel koku yaymasından dolayı sıklıkla kullanması bu reklam aracını tercihlerin en başına koyan etkenlerdir. Üstelik araba kokuları birçok insan için yolculuk sırasında rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Günlük olarak kullanılan parfümlerden hiçbir farkı olmayan bu ürünler sağlık açısından da zarar teşkil etmez.

Araba kokularının üzerinde görsel zenginliğin yanı sıra farklı seçenekler de vardır. Bunlar firmanın logosu, adı, telefon numarası ve adres bilgisi gibi pek çok detayı kapsar. Böylelikle firmanın daha büyük kitlelere ulaşılması sağlanabilir. Bunun yanı sıra toptan oto kokusu fiyatları da oldukça ucuz maliyetlerle temin edilebilmektedir. Toptan promosyon oto kokusu satın alım işlemini gerçekleştirmek için yetkili ve güvenilir firmalara başvurulması önemli bir noktadır.

Birlikte Güzel İşler Başarabiliriz.

İletişim Formu

Sizinle Görüşmek İçin Sabırsızlanıyoruz

İletişim Bilgilerimiz

Adres

Oruçreis Mahallesi Giyimkent 4. Sokak No:25A Esenler/İSTANBUL

Telefon

+90 (552) 614 10 44
+90 (212) 999 96 44

Sosyal Medyada Takip Et